Karmická zátěž a kletba v rodině

09.07.2014 18:52
Rodinu vyměnit nemůžeme, partnera ano 
 
V rodině prožíváme ty nejbližší vztahy a mnohokrát i ty nejkomplikovanější. Rodinné problémy mohou být velmi dlouhodobé a zakořeněné hluboko v nás. Kolikrát je snadnější vyřešit partnerský vtah rozchodem a najít si nového partnera. Najit novou rodinu ovšem nemůžeme. 
 
Není náhodou, že jsme se narodili právě do té naší rodiny. Vždy existuje dobrý důvod, proč jsme se narodili právě našim rodičům, naše duše si byly prostě blízké. Ale osud je i přesto nevyzpytatelný. 
 
Zákonitě to neznamená, že si budeme rozumět v běžném životě. Souvisí to s tím, že naše duše se mohou navzájem něčím přínosným obohatit nebo se něco naučit. Obohatit nás mohou v pozitivním slova smyslu, nebo se naopak z negativního ovlivňování máme něco naučit. Oboje je z karmického hlediska prospěšné. 
 
Po generace se opakující problémy - rodinná karma 
 
Setkáváme se i s tím, že některé problémy řešila každá generace. Souvisí to s rodinnou karmou. Můžete zjistit, že už naše prababička řešila stejný problém, jako řešíte teď vy. Po generacích se to přeneslo na některého z rodičů a teď tomu čelíte i vy. Mohou to být problémy nejrůznějšího typu, od partnerských vtahů, přes alkohol až po finance. 
 
Vyřešit tak dlouhodobý problém je běh na dlouhou trať. Je možné, že během vašeho života se bohužel zcela nevyřeší. Nicméně pokud budou vaše děti postupovat stejně jako vy, nakonec karmické téma z vaší rodiny úplně zmizí!
 
Hra se špatnými úmysly a černou magií 
 
Karma je vlastně zákon příčiny a následku. Pokud to tedy přeneseme do rodinné karmy, někdo se z vaší generace dopustil chybného řešení vzorce, který si vaše rodová linie postupně předává i se zakódovanou chybou. Je proto důležité postupně tento problém napravovat. 
 
Další věcí může být prokletí. To už je mnohem složitější, protože zde máme co do činění s černou magií! Podle toho s tím také musíme naložit. Stačilo proklít jednoho člena rodiny a skrze energetické propojení duší se kletba přenesla na všechny rodinné příslušníky. Je nutno podotknout, že člověk, který proklel vaši rodinu, nemusel být přímo čaroděj. Stačilo pouze, že si z nějaké příčiny uchovával velmi negativní emoce (jako nenávist či závist) vůči osobě z vaší rodiny. Tak silné emoce lze zhmotnit v kletbu i bez speciálního umu a problém je tu. 
 
Stává se, že prokletý člověk si vůbec neuvědomuje, že vlastně prokletý je. Nedochází mu, že dělá věci, které by za normálních okolností nedělal, má psychické problémy a bohužel nevidí, že právě on se stal prostředníkem kletby.
Pokud je kletbou postižená celá rodina, je zle. Pouze vy vidíte, že je něco špatně, ale ostatní si to nedokáží připustit. Zdá se jim vše v pořádku a vy jste v tu chvíli bezmocní. 
 
Jak se poprat s uvalenou kletbou 
 
Jak se v této situaci zachovat, je velmi ošemetná věc. Logicky chcete své rodině pomoci, pokud ale máte co do činění s negativními silami, může se to obrátit i proti vám. Lidé, kteří jsou pod vlivem kletby, přehlížejí svou skutečnou situaci a je dost možné, že o vaši pomoc nebudou vůbec stát! 
 
Velmi radikálním způsobem řešení je odejít od rodiny. Tedy alespoň částečně. Není tím tedy myšleno navždy, ale do vyřešení problému. Což se ovšem může protáhnout i na desetiletí. Jen málokdo má odvahu na to, aby zpřetrhal vztahy s rodinou posedlou kletbou, každopádně se vyvarujete toho, že kletba postihne i vás! 
 
Existuje ale i mírnější řešení, které se ovšem neobejde bez pomoci dalšího člověka. Obrátit se můžete na někoho, kdo se vyzná v práci s energiemi a může vnést do záležitosti hlubší vhled. Samozřejmě to musí být člověk, kterému stoprocentně důvěřujete!
Je tedy naděje, že pomůžete sobě a celé vaší rodině od působení zlých sil. Nesmíte ovšem pomoc rodině vnucovat, pravděpodobně by to mělo opačný efekt. Připravte se, že se jedná o běh na dlouhou trať, který ovšem všechny problémy vyřeší!
 
Článek pro vás připravila astroložka Chantal.

—————

Zpět