Změnit se kvůli partnerovi? Horoskop vám poradí!

16.03.2014 12:03

Má smysl snažit se změnit kvůli partnerovi? A můžete vy od něj žádat, aby se změnil? Některé naše vlastnosti jsou neměnné po celý život, jiné se mění dokonce i samy od sebe, aniž bychom se o to snažili. Horoskop nám určuje mantinely, za které už se měnit nemůžeme, ať jsme zamilovaní sebevíc. Prozradíme vám, co lze z lásky na člověku změnit a co už nikoliv!

Změnit se kvůli partnerovi? Horoskop vám poradí! (obrázek)

12. 3. 2014 –  Člověk se mění - ale není to na povel! 

Jeden vtip říká:
„Ženy doufají, že se muž po svatbě změní. Ale on se nezmění.
Muži doufají, že se žena po svatbě nezmění. Ale ona se změní!“ 

Během života se každý z nás různým způsobem mění. Některé změny vycházejí z našich životních zkušeností, jiné z toho, že zkrátka stárneme a mění se úhel pohledu, ze kterého se na život díváme. Kdybyste se podívali na svůj život před deseti, dvaceti nebo třiceti lety a srovnali ho s dneškem, asi zjistíte, že v některých ohledech jste pořád stejní, zatímco v jiných jste se stali úplně jiným člověkem. 

Většina z nás má svoji vysněnou představu ideálního partnera, ten ale v reálném životě nemůže existovat. Proto si najdeme někoho, kdo se mu aspoň jakžtakž přibližuje. Jelikož všichni víme, že lidé se během svého života mění (tedy - do určité míry, ale vždyť to stačí, protože partner je TÉMĚR dokonalý!), budeme doufat, že se změní i náš partner. A proč by se nemohl změnit právě tím směrem, který si představujeme my! 

Horoskop určuje nejen povahu, ale i životní cestu 

Každý z nás má svoji povahu a životní cestu zakódovanou v horoskopu. Z podrobného rozboru data narození lze vyčíst nejen vlastnosti člověka, ale i to, které z nich se budou projevovat spíš v mládí, které ve středních letech a které nejvíc až ve stáří. To znamená, že se sice během života měníme, ale tento směr vývoje není náhodný, a dokonce ho neurčuje ani naše okolí. Dostaneme ho totiž do vínku už při narození. 

Někdy se stane, že se potkají dva partneři, kteří toho zpočátku mají společného jen málo, ale nějak se stane, že si navzájem padnou do oka - hvězdy a karma už to zařídí, když je to potřeba. Jak jdou roky, partneři se vyvíjí směrem k tomu, že jsou si čím dál podobnější. Jenomže by se tak zřejmě vyvíjeli, i kdyby se nepotkali! Je to totiž jejich osud a životní cesta, nikoliv změna kvůli partnerovi! 

Naopak, může se stát, že se potká dvojice, která toho má společného docela hodně, ale samozřejmě ne všechno. Jeden z této dvojice (častěji žena, vtip to vystihl správně) doufá, že společná cesta je sblíží natolik, že pak budou úplně stejní. Jenomže jejich životní cesty, které jim předurčuje horoskop, mohou být různé. Mohou se od sebe dokonce i vzdalovat, pak si dvojice po letech soužití řekne: „Proč jsme si vůbec mysleli, že máme něco společného?“ 

Vnějšek lze změnit, duši nikoliv 

Znamená to tedy, že i kdyby se člověk chtěl z lásky k partnerovi změnit, nemá šanci?
Ale ano, má! Jenomže pouze do určité míry, dokud mu to dovolují mantinely jeho vlastní povahy a osudu. Pokud například vašeho partnera sport nikdy nezajímal, asi těžko ho vytáhnete, ať s vámi chodí každý den běhat. Ale pokud ho pohyb baví, možná by bez vás dal přednost třeba jízdě na kole, ale kvůli vám začne běhat. Zkrátka, ani pro lásku člověk nedokáže změnit vrozené založení své duše, ale jeho vnější projevy změnit může! 

A jak je to se změnami během času? Ženy se asi po svatbě skutečně změní snáz než muži. Důvod je prostý - změní se jejich životní situace a to si vyžaduje nové vzorce chování. Jsou to totiž většinou maminky a ne tatínci, kdo jde na rodičovskou dovolenou!

Článek pro vás připravila astroložka Eva

 

—————

Zpět